Varaston loppuunmyynti enää

Ruokailuryhmä Venture Home, ⌀115cm musta Dipp-pöytä + 4 vaaleanpunaista Leone-tuolia, vakosametti

Tuotenumero:
VENTGR19909
784,90  509,90  Säästät: 275,00 
kpl
Hyödynnä tarjoushinta ja tilaa!
Tarjous on voimassa niin kauan kuin tavaraa riittää.
30 päivän alin hinta: 549,90 €
Toimitustiedot
Toimitusaika: 1-3 viikkoa
Toimitustapa: Kotiinkuljetus. Lähetys toimitetaan perille asiakkaan antamaan toimitusosoitteeseen. Kuljetusliike soittaa asiakkaalle, jolloin sovitaan sopiva toimitusaika, tai vaihtoehtoisesti paikka minne lähetyksen voi turvallisesti jättää. Toimitustapa
Toimituskustannukset: 49,00 €

Lisätietoa tuotteesta

Venture Homen tyylikäs ruokailuryhmä, joka koostuu pyöreästä Dipp-pöydästä ja neljästä Leone-tuolista.

Dipp-sarjan pyöreä ruokapöytä on käytännöllinen ja moderni valinta. Pöydässä on MDF-pöytälevy ja metallijalat, jotka yhdessä luovat yksinkertaisen ja tyylikkään ilmeen. Musta väri tuo huoneeseen modernia ja hienostunutta tunnelmaa. Pöydän muoto varmistaa, että kaikki istuvat mukavasti, eikä kukaan joudu reunaan! Leone-tuoleissa on kaunis vakosamettiverhoilu.

Tuotetiedot:

  • Tuotemerkki: Venture Home
  • Kalustemallisto: Dipp, Leone
  • Valmistusmaa: Kiina
  • GTIN-koodi: 7340206987716

Tuotteen mitat:

  • Korkeus (cm): 75
  • Leveys (cm): 115
  • Syvyys (cm): 115
  • Halkaisija (cm): 115

Tuotteen ominaisuudet:

  • Väri: Musta, Vaaleanpunainen
  • Materiaali: MDF, Sametti
  • Materiaalin tarkenne: Pöytälevy viilutettu MDF, teräsjalat, tuoleissa vakosamettiverhoilu (polyesteri)
  • Täyte: Vaahtomuovi
  • Henkilömäärä: 4 hlöä
  • Tuolien mitat (K x L x S): 90 x 50 x 63 cm
  • Toimitetaan osina: Kyllä
  • Pöydän maksimikuormitus: 30 kg

Tuotteen käyttö:

  • Hoito-ohjeet: Pöytä: Koska viilu on puuta, siinä voi esiintyä luonnollisia sävy- ja syykuvioeroja, tehden jokaisesta tuotteesta yksilöllisen. Puu patinoituu ajan myötä, joten värimuutosten välttämiseksi on tärkeää, että kaikki huonekalun osat altistuvat tasaisesti valolle. Älä koskaan aseta kuumia esineitä suoraan pinnalle, ja vältä sijoittamasta huonekalua lähelle lämpölähdettä, sillä se voi aiheuttaa halkeamia. Käytä päivittäiseen puhdistukseen pehmeää, kuivaa mikrokuituliinaa. Tahrojen poistamiseen suositellaan pehmeää liinaa ja mietoa saippuavettä. Käytä vain vähän vettä ja kuivaa pinta heti pyyhkimisen jälkeen. Kaikki nesteet on hyvä pyyhkiä pois välittömästi. Tuolit: Vältä huonekalun asettamista suoraan auringonvaloon, sillä se saattaa haalistuttaa kangasta. Poista tahrat välittömästi kostealla liinalla. Jos tahra ei lähde, voit käyttää tahranpoistajaa, mutta kokeile sitä ensin pienelle ja huomaamattomalle alueelle ennen tahralle levittämistä. Sametti kerää herkästi pölyä, joka kannattaakin poistaa säännöllisesti pehmeällä harjalla tai tarrarullalla. Sametissa voi näkyä painautumia, kun nukka litistyy, mikä on normaalia tälle materiaalille. Kankaan sävy voi vaihdella tilan valaistuksesta riippuen.

Pakkauksen mitat ja paino:

  • Pakkauksen leveys (mm): 1 230,00
  • Pakkauksen korkeus (mm): 90,00
  • Pakkauksen syvyys (mm): 1 240,00
  • Rahtipaino (kg): 21,00
Näytä lisää

Arvostelut

Kysymykset

Syötä tähän sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme ostoskorin sinulle.